Dzień kobiet – dzień czytania romansów!

Do Wszystkich Kobiet!

Dziś nasze święto, więc świętujmy, czytając cudowne romansy.

Zacznijmy więc od „Ugly love”.

Są książki, o których zapomina się sekundę po przeczytaniu.

Są też takie,  których nie da się zapomnieć.

Ugly love” to książka, którą przeczytałam cztery razy i spokojnie mogłabym przeczytać ją jeszcze raz. Nie ma co się oszukiwać, Colleen Hoover dała czadu! Napisała przepiękną książkę o miłość. Wiem, jest wiele powieści o tej tematyce, lecz tylko ta jedna mówi o wielkiej rozpaczy, o niesamowitym bólu uleczonym miłością.

W książce znajdziecie historię Tate, pielęgniarkę, która wprowadziła się do mieszkania swojego brata. Miles jest jej sąsiadem, bardzo przystojnym pilotem. Żadne z nich nie spodziewało się gwałtownego romansu, który rozkwitł niedługo po ich pierwszym spotkaniu. Romans okazał się układem czysto seksualnym. Trzy reguły miały usprawnić funkcjonowanie związku lecz okazały się czystą torturą tej pary.

To był tylko seks.

Nic więcej.”

To nigdy nie było tylko seksem! Miles się boi. Ucieka przed miłością, chowa się przed uczuciami. Odcina się od życia. Uciekł od Rachel, teraz próbuje ochronić się przed Tate. Oh, Miles dlaczego ciągle uciekasz?

To przez to imię!”

Rachel”

Kim jest Rachel? Ona jest bolesną przeszłością Milesa. Nieraz, aby ruszyć dalej musimy sobie przebaczyć, zrozumieć, że są sytuacje, na które nie mamy wpływu, że życie biegnie dalej. Miles zaszył się w bólu cierpienia i nie zamierza się z niego wyrwać. Dopóki nie poznaje Tate, to ona go uzdrawia. Przywraca mu chęć do życia.

Tate- szepcze. – Stęskniłem się za tobą.”

Jest to jedna z najlepszych książkę jakie czytałam. Spodziewałam się niezbyt ambitnej lektury. Nie mogłam się bardziej pomylić. Dialogi są świetnie przeprowadzone, gdzieniegdzie pełne humoru i słodyczy. Są także strony pełne rozpaczy. Gwarantuję wodospad łez! Polecam zaopatrzyć się w chusteczki.

„Ugly love” Colleen Hoover to lektura, obok której nie da się przejść obojętnie. Ta książka mnie zachwyciła. Wyrwała mi serce i oddała je, aby uświadomić mi jak szybko i mocno ono bije.

Polecam tę książkę każdej kobiecie, w każdym wieku! Gwarantuję, że się w niej zakochacie.

Takie piękne chwile jak ta w pełni rekompensują nam czas brudnej miłości.”

Moja ocena: 10/10

About the author

admin

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *